حضور پاک تک در نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا

_

پاک تک بعنوان تولیدکننده نسل جدید محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح در جهت معرفی محصولات و توسعه بازار داخلی و خارجی خود در نمایشگاه جهش تولید و دستارودهای مقابله با کرونا حضور یافت.
برگزاری جلسات B2B با حضور مدیران ارشد با تولیدکنندگان و شرکت های پخش، بازدید مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس از غرفه و محصولات، مصاحبه شبکه های رسانه ملی با مدیران ارشد پاک تک با موضوع معرفی محصولات و ضدعفونی سالن نمایشگاه با محلول های پاک تک از فعالیت های پاک تک در نمایشگاه بود.
گفتنیست این نمایشگاه از ۲۴ الی ۲۶ تیرماه ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور شرکت های تولیدکننده و پخش برگزار شد.

پاک تک نسل جدید محلول های ضدعفونی کننده

_

در ترکیبات محلول پاک تک به هیچ وجه از الکل استفاده نشده است و این موضوع، محلول را به محلولی ۱۰۰% سبز تبدیل نموده است، پاک تک با برخورداری از ترکیبات: هیپوکلرو اسید، دی اکسید کلر محلول، آب اکسیژنه، ازن محلول و آب دیونیزه قادر به نابودی طیف وسیعی از میکروارگانیسم های بیماری زا هست و جهت پیشگیری و جلوگیری از شیوع و ابتلا به بیماری ها موثر هست.

این محلول بدلیل Ph خنثی، هیچ گونه عارضه و حساسیتی برای پوست و دستگاه تنفس انسان نداشته و با انواع سطوح سازگاره و برای قطعات رنگ شده و پلاستیک هیچ آسیبی به همراه ندارد.

ضدعفونی سالن های نمایشگاه توسط پاک تک

_

طی سه روز برگزاری و به درخواست مسئولین نمایشگاه، سطوح سالن های نمایشگاه با محلول های پاک تک ضدعفونی گردید.

محلول های پاک تک بر پایه آب و بدلیل نداشتن الکل، هیچ گونه عوارضی برای پوست و تنفس انسان و همچنین انواع سطوح نداشته و قدرت ضدعفونی و اثرگذاری چند برابری نسبت به محلول های الکلی دارد.

اخبار

ضدعفونیکرونامحلول ضدعفونینمایشگاهنمایشگاه کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.