محلول ضدعفونی میوه و سبزی

محلول ضدعفونی میوه و سبزی

سبزیجات ومیوه ها منابع غنی از ویتامین ها و املاح معدنی هستند و مصرف آنها برای سلامتی بدن ضروری است. اما اگر در شستشوی آنها دقت لازم را نداشته باشیم ممکن است عامل انتقال بسیاری از بیماری ها باشند.

همانطور که می دانید میوه و سبزیجات ممکن است آلوده به میکروب ها، تخم انگل و در شرایط کنونی کرونایی، آلوده به ویروس ها باشند و منجر به ابتلا به بیماری های انگلی و روده ای نظیر اسهال، حصبه، یرقان و انتقال عفونت های ویروسی در انسان شوند.

شستشوی میوه ها و سبزیجات تنها با آب کافی نیست و باید از مواد ضدعفونی کننده نیز استفاده کنیم. اگر چه شستشوی سبزیجات و میوه‌ها با مواد شوینده و شیمیایی همچون مایع ظرفشویی، وایتکس و … باعث از بین رفتن بخشی از باکتری و آلودگی‌ها می‌شود، اما استفاده از این مواد در بلند مدت باعث به خطر افتادن سلامتی خواهد شد.

ابتلا به اسهال از جمله عوارض استفاده از مواد شیمیایی در طولانی مدت به شمار می‌آید. همچنین پژمرده شدن زود هنگام و از بین رفتن مواد مغذی از میوه و سبزی نیز یکی دیگر از عوارض شستن این خوراکی‌ها با مواد شیمیایی است!

SHOCK! This product is actually SAFE

با پاک تک می توان عوامل بیماری زای زیر را به سرعت نابود کرد!

باکتری

انگل

کپک

قارچ

ویروس

از آزمایشگاه فام (همکار رسمی سازمان غذا و دارو)

محلول پاک تک دارای تاییدیه آزمایشگاهی معتبر آنتی کرونا

پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی میوه و سبزی

محلول پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی میوه و سبزی بر پایه آب؛ با ترکیباتی قدرتمند و ایمن، انواع میکروارگانیسم های مانند ویروس، باکتری، قارچ و انگل های موجود در میوه و سبزیجات را در کمترین زمان نابود کرده و هیچ عوارضی هم برای میوه و سبزیجات ندارد.

همچنین استفاده از محلول پاک تک علاوه بر خاصیت ضدعفونی کنندگی، باعث افزایش ماندگاری و تازگی و طراوت میوه و سبزیجات می گردد.

محلول پاک تک به دلیل غیرالکلی و غیرسمی بودن و دارا بودن pH خنثی، محلولی کاملا سالم و بی خطر بوده و برای پوست انسان نیز حساسیتی نداشته و نیازی به آبکشی پس از استفاده محلول نیست!

اثر ضد‌عفونی‌کنندگی این محصول در آزمایشگاه‌های معتبر میکروبیولوژی تحت نظارت وزارت بهداشت و سازمان ملی استاندارد، بررسی شده و قدرت و کارایی آن بر اساس استاندارد ملی شماره ۲۸۴۲ به اثبات رسیده‌است.

پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی میوه و سبزی

  • سریع الاثر
  • غیرسمی و بدون الکل
  • از بین برنده ی بوی نامطبوع
  • نابودی ویروس کرونا در کمتر از ۳۰ ثانیه
  • بدون نیاز به آبکشی پس از استفاده
  • افزایش تازگی و ماندگاری میوه و سبزیجات
  • بدون عوارض و حساسیت برای پوست و مواد خوراکی
  • مناسب ضدعفونی میوه و سبزی در خطوط صنعتی کارخانجات
  • نابودی طیف وسیعی از ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و انگل ها
  • قابل استفاده از صنایع اعم از شرکت های سورتینگ و صادرات میوه جهت ضدعفونی میوه و سبزیجات و افزایش ماندگاری و تازگی آنها

محلول ضدعفونی میوه و سبزی پاک تک

ضدعفونی کننده طبیعی و قدرتمند

ماده موثره اصلی محلول پاک تک، یکی از طبیعی ترین و قدرتمندترین مواد ضدعفونی کننده ی شناخته شده در دنیا هست که بطور طبیعی در طبیعت یافت شده و همچنین در بدن انسان توسط گلبول های سفید نیز در مقابله با میکروارگانیسم ها تولید می شود. 

از ویژگی های محصول تکنولوژیک پاک تک، عدم ایجاد حساسیت پوستی و بی خطر بودن برای دستگاه تنفسی می باشد و بیش از ۱۰ برابر قوی تر از الکل عمل می کند.

محلول ضدعفونی میوه و سبزی
محلول ضدعفونی میوه و سبزی
محلول ضدعفونی میوه و سبزی

توجه : پاک تک محلولی ایمن و قدرتمند و استفاده از آن برای ضدعفونی میوه و سبزی کاملا بی خطر است!​

این محصول بدون الکل و هرگونه مواد مضر شیمیایی برای سلامت انسان و محیط زیست بوده و دارای pH خنثی می باشد. پس در صورت تماس با پوست هیچگونه عوارض جانبی و حساسیتی ندارد!