پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی سطوح بر پایه آب

پاک تک چیست؟

پاک تک نوید بخش سلامت و پاکیزگی، محصولی کارآمد و ممتاز در نابودی طیف وسیعی از عوامل بیماری زا و جاذب بوی نامطبوع محیط می باشد. محصول پاک تک با فرمولاسیونی منحصربه فرد و خاصیت میکروب کشی قوی، به محض برخورد با میکروارگانیسم ها، باکتری ها، مخمر ها، قارچ و ویروس ها، منجر به نابودی آنها شده و در عرض کمتر از پنج دقیقه سطوح را عاری از میکروب نموده و و بوی نامطبوع محیط را نیز از بین می برد.

اثر ضد‌عفونی‌کننده سطوح این محصول در آزمایشگاه‌های معتبر میکروبیولوژی تحت نظارت وزارت بهداشت و سازمان ملی استاندارد، بررسی شده و قدرت و کارایی آن بر اساس استاندارد ملی شماره ۲۸۴۲ به اثبات رسیده‌است.

مکانیزم عملکرد: این محصول مشابه مکانیزم دفاعی بدن و گلبول های سفید، فعالیت ضد میکروبی در برابر طیف وسیعی از انواع میکروب، ویروس، باکتری، قارچ و انگل ها را دارد.

محلول ضدعفونی سطوح

با پاک تک می توان عوامل بیماری زای زیر را به سرعت نابود کرد!

باکتری

انگل

کپک

قارچ

ویروس

سازگار با سطوح

ضدعفونی کننده سطوح

محلول پاک تک بدلیل داشتن pH خنثی، با انواع سطوح مختلف مانند استیل ضدزنگ، آلومینیوم، برنج، نیکل، روی، پلی اتیلن سبک و سنگین، پلی پروپلین، PVC، سیلیکون رابر، لاتکس، نایلون و… کاملا سازگار بوده و هیچ آسیبی به سطوح مختلف نمی رساند.

محلول ضدعفونی سطوح بدون ایجاد حساسیت

ضدعفونی هوا و سیستم های تهویه مطبوع

جهت ضدعفونی هوای محیط زندگی و یا محل کار خود کافیست محلول پاک تک را در دستگاه بخور و یا مه پاش بریزید تا هوایی ایمن برای زندگی داشته باشید. در مکان های تجمع که احتمال شیوع بیماری از طریق هوا هست می توانید از طریق موارد زیر هوا را ضدعفونی کنید :

 • ضدعفونی پوشال و آب کولرهای آبی
 • ضدعفونی فیلترهای کولرهای گازی
 • ضدعفونی سیستم تهویه مطبوع اماکن و خودروها

سلامتی و طبیعت

ضدعفونی میوه و سبزیجات

از محلول پاک تک بدلیل غیرالکلی و غیرسمی بودن و دارا بودن pH خنثی، می توان برای ضدعفونی میوه و سبزیجات نیز استفاده کرد و در مورد آجیل و مواد خوراکی مشابه نیازی به آبکشی پس از استفاده محلول نیست!

محلول ضدعفونی
ضدعفونی کننده سطوح

از آزمایشگاه فام (همکار رسمی سازمان غذا و دارو)

محلول پاک تک دارای تاییدیه آزمایشگاهی معتبر آنتی کرونا

ضدعفونی هوا
خوشبو کننده هوا

بوبر آنتی باکتریال

از بین برنده بوی نامطبوع

 • حذف بوی بد سطل زباله و مواد غذایی فاسد مانند شیر، گوشت و …
 • حذف بوی نامطبوع سیگار در فضا
 • حذف بوی نامطبوع سرویس بهداشتی و فاضلاب
 • حذف بوی بد شستشوی لباسهای کثیف در ماشین لباسشویی و بوی نامطبوع ناشی از شستشوی ظروف کثیف در ماشین ظرفشویی
 • حذف بوی نامطبوع حاصل از نم و رطوبت بدون آسیب به دستگاه لباسشویی

توجه : پاک تک محلولی ایمن و قدرتمند و استفاده از آن کاملا بی خطر است!​

این محصول بدون الکل و هرگونه مواد مضر شیمیایی برای سلامت انسان و محیط زیست بوده و دارای pH خنثی می باشد. پس در صورت تماس با پوست هیچگونه عوارض جانبی و حساسیتی ندارد!

محلول ضدعفونی سطوح همه کاره

ضدعفونی سطوح کلیه لوازم منزل

ضدعفونی کننده سطوح لوازم منزل، سطوح مختلفی مانند وان حمام، سرویس بهداشتی، سینک ظرفشویی و سطوح داخلی لوازم آشپزخانه شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، مایکروفر، یخچال و فریزر، سطوح وسایل بازی و ورزشی، لوازم شخصی مانند مسواک، دندان مصنوعی، موبایل، صفحه کلید و…

ضدعفونی کننده سطوح و هوا

از بین برنده بوی نامطبوع

 • حذف بوی بد ظروف و بوی نامطبوع سطل زباله و مواد غذایی فاسد مانند شیر، گوشت و…
 • استریلیزه، میکروب زدایی و حذف بوی نامطبوع فضا و ضدعفونی سطوح یخچال و جلوگیری از فاسد شدن، قارچ و کپک مواد غذایی و…
 • جلوگیری از رشد میکروب، باکتری، کپک و قارچ در داخل درام و سبد لباسشویی و ظرفشویی و حذف بوی نامطبوع حاصل از نم و رطوبت بدون آسیب به دستگاه

تنفس ایمن و مطبوع

ضدعفونی و خوشبوکننده هوای محیط

 • ضدعفونی هوای منزل از طریق اسپری کردن در فیلتر کولرهای گازی و پوشال و آب مخزن کولرهای آبی یا استفاده از محلول در دستگاه های بخور سرد بدون ایجاد هیچگونه حساسیت
 • قابل استفاده دراتاق خواب و محیطی که کودکان و افراد سالخورده و یا افرادی که نیازمند تنفس هوای عاری از آلودگی و ذرات آلرژی زا می باشند
محلول ضدعفونی سطوح
ضدعفونی سطوح اسباب بازی
ضدعفونی کننده سطوح
ضدعفونی هوا

آیا می دونید! ماده موثره اصلی محلول پاک تک یعنی هیپوکلروس؛ بطور طبیعی در بدن انسان توسط گلبول های سفید تولید میشه!

گلبول های سفید در مواجهه با عامل های بیماری زا ماده هیپوکلروس رو آزاد می کنه. بهمین خاطره که میگن سیستم ایمنی بدن انسان یکی از قوی تری ضدعفونی کننده سطوح طبیعی هست!