ضدعفونی-اماکن-عمومی

محلول ضدعفونی اماکن عمومی پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی کننده بر پایه آب

ضدعفونی کننده طبیعی و قدرتمند

اماکن عمومی به دلیل وجود حجم تردد بالا مستعد انتقال آلودگی ها و عوامل بیماری زا به انسان می باشند و کنترل بهداشتی این مراکز حائز اهمیت است. از محلول قدرتمند پاک تک می توان در جهت ضدعفونی، گندزدایی و از بین بردن بوی نامطبوع در اماکن عمومی استفاده کرد.

ماده موثره اصلی محلول پاک تک، یکی از طبیعی ترین و قدرتمندترین مواد ضدعفونی کننده ی شناخته شده در دنیا هست که بطور طبیعی در طبیعت یافت شده و همچنین در بدن انسان توسط گلبول های سفید نیز در مقابله با میکروارگانیسم ها تولید می شود. 

از ویژگی های محصول تکنولوژیک پاک تک، عدم ایجاد حساسیت پوستی و بی خطر بودن برای دستگاه تنفسی می باشد و قوی تر از الکل عمل می کند.

ترکیبی از قدرتمندترین ماده موثره های ضدعفونی

پاک تک با تکنولوژی منحصر به فرد خود، ترکیبی از قدرتمندترین ماده موثره های روز دنیا را به صورت یک محلول پایدار با PH خنثی و کاملا بی خطر فرموله کرده است که قوی تر از الکل و چندین برابر سایر محلول های ضدعفونی کننده اثر بخشی دارد.

محلول ضدعفونی سطوح

با پاک تک می توان عوامل بیماری زای زیر را به سرعت نابود کرد!

باکتری

انگل

کپک

قارچ

ویروس

پاک تک محلولی سازگار و بی خطر!

محلول پاک تک بدلیل غیرالکلی و دارا بودن محدوده pH فیزیولوژیکی مناسب (محدوده مناسب و بی خطر برای بدن انسان و حیوانات) کاملا بی خطر بوده و در روند ضدعفونی کنندگی نیز هیچ گونه آسیب و حساسیتی برای انسان و حیوانات ندارد.

دوست دار انسان و محیط زیست

برخی از کاربردهای پاک تک در ضدعفونی اماکن عمومی

  • ضدعفونی سطوح، هوا و از بین برنده بوی نامطبوع محیط باشگاه های ورزشی(بدنسازی، استخر، کشتی و…)، استادیوم ها، سالن های اجتماعات، تالارها و رستوران ها، هتل ها، اماکن زیارتی، تفریحی و سیاحتی، اقامتگاه های بین راهی، ترمینال های مسافربری، فرودگاه ها، مدارس و مهد کودک ها، مراکز نگهداری از سالمندان، ادارات بزرگ دولتی، کارخانجات و صنایع، سیستم های تصفیه هوای مطبوع و…
  • جلوگیری از شیوع بیماری و عفونت های شایع از طریق استریلیزه و میکروب زدایی فضا و سطوح
  • جلوگیری از رشد میکروب، باکتری، کپک و قارچ در محیط های مرطوب و حذف بوی نامطبوع حاصل از نم و رطوبت
  • ایجاد هوای پاک و مطبوع با حذف انواع میکروب (جرم، ویروس، باکتری و قارچ ها)، بو (بوی سیگار، مواد غذایی فاسد، آلاینده های سمی و مضر و…)، گازها و بخارهای شیمیایی

محلول آنتی باکتریال بدون ایجاد حساسیت

از بین برنده بوی نامطبوع فضا وسطوح

  • رفع بوی بد سیگار، سرویس های بهداشتی، زباله، فاضلاب و …
  • از بین برنده بوی بد ناشی از باقی مانده مواد غذایی فاسد
  • ضدعفونی هوا در فضاهای بسته و جلوگیری از شیوع بیماری و آلودگی از طریق هوا
  • قابل استفاده در محیط هایی که کودکان و افراد سالخورده و یا افرادی که نیازمند تنفس هوای عاری از آلودگی و ذرات آلرژی زا می باشند
محلول ضدعفونی اماکن عمومی
محلول ضدعفونی اماکن عمومی
محلول ضدعفونی اماکن عمومی
ضدعفونی هوا

مزایای محلول پاک تک

معایب محلول الکل ۷۰% اتانول

توجه : پاک تک محلولی ایمن و قدرتمند برای ضدعفونی اماکن عمومی و استفاده از آن کاملا بی خطر است!​

این محصول بدون الکل و هرگونه مواد مضر شیمیایی برای سلامت انسان و محیط زیست بوده و دارای pH خنثی می باشد. پس در صورت تماس با پوست هیچگونه عوارض جانبی و حساسیتی ندارد!