پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی حیوانات خانگی

پاک تک دوست دار حیوانات !

ماده موثره اصلی محلول پاک تک، یکی از طبیعی ترین و قدرتمندترین مواد ضدعفونی کننده ی شناخته شده در دنیا هست که بطور طبیعی در طبیعت یافت شده و همچنین در بدن انسان توسط گلبول های سفید نیز در مقابله با میکروارگانیسم ها تولید می شود. 

این محلول قادر است در طی ۳۰ ثانیه طیف وسیعی از عوامل بیماری زا را از بین برده حتی ویروس کرونا و بسیار بهتر از هر ضدعفونی کننده ی دیگری عمل کند و دارای مجوز FDA آمریکا و CE اروپا نیز می باشد.

ماده موثره موجود در محلول پاک تک، در آزمون­ های بالینی و مطب­ های دامپزشکی، به عنوان ماده ­ای ۱۰۰% بی­ خطر و و اختصاصی برای کاربرد در محصولات مراقبت از حیوانات، به اثبات رسیده است. تاکنون هیچگونه موارد منع مصرف و تداخلات دارویی منفی، در رابطه با استفاده از این ماده گزارش نشده است.

محلول ضدعفونی حیوانات خانگی

با پاک تک می توان عوامل بیماری زای زیر را به سرعت نابود کرد!

باکتری

انگل

کپک

قارچ

ویروس

توجه : پاک تک محلولی ایمن و قدرتمند و استفاده از آن کاملا بی خطر است!​

این محصول بدون الکل و هرگونه مواد مضر شیمیایی برای سلامت انسان و محیط زیست بوده و دارای pH خنثی می باشد. پس در صورت تماس با پوست هیچگونه عوارض جانبی و حساسیتی ندارد!

دوست دار حیوانات و محیط زیست

ضدعفونی کننده طبیعی، قدرتمند و بی خطر !

محلول پاک تک به دلیل مشخصات و فرمولاسیون منحصر به فرد و دارا بودن pH خنثی، برای ضدعفونی حیوانات خانگی ( پستانداران، خزندگان و پرندگان ) بدون توجه به سن و شرایط آن­ها، کاملا بی خطر است.

استفاده از این محلول برای ضدعفونی کردن اطراف چشم، بینی ، گوش و دهان حیوان کاملا بی خطر است.

این محلول بر خلاف برخی از برندهای موجود محصولات مراقبت از حیوانات، عاری از هرگونه استروئید، الکل و آنتی بیوتیک بوده، هیچ گونه محدودیتی در استفاده از این محلول وجود نداشته و کاملا بی خطر و قابل اطمینان است.

محلول ضدعفونی حیوانات خانگی بدون ایجاد حساسیت

رفع بوی نامطبوع حیوانات و محل زندگی آنها

  • از بین برنده بوی نامطبوع حیوانات و کلیه سطوح محل نگهداری حیوانات از قبیل قفس، سبد حمل، پوشال بستر، خانه، اسباب بازی و دستشویی مخصوص حیوانات
  • از بین برنده بوی بد ناشی از باقی مانده مواد غذایی مانند شیر، گوشت و همچنین فضولات حیوانات
محلول ضدعفونی حیوانات خانگی
محلول ضدعفونی حیوانات خانگی
ضدعفونی هوا

پاک تک محلولی سازگار و بی خطر!

محلول پاک تک بدلیل غیرالکلی و دارا بودن محدوده pH فیزیولوژیکی مناسب (محدوده مناسب و بی خطر برای بدن انسان و حیوانات) کاملا بی خطر بوده و در روند ضدعفونی حیوانات نیز هیچ گونه آسیب و حساسیتی برای انسان و حیوانات ندارد.

ضدعفونی حیوانات خانگی
محلول ضدعفونی حیوانات خانگی

محصولی منحصر بفرد برای مراقبت از حیوانات خانگی

کاربردهای پاک تک در ضدعفونی حیوانات خانگی

  • ضدعفونی و از بین برنده بوی نامطبوع کلیه سطوح محل نگهداری حیوانات از قبیل قفس، سبد حمل، پوشال بستر، خانه، اسباب بازی و دستشویی مخصوص حیوانات
  • قابل استفاده برای خاک سگ و گربه، حیوانات خزنده و جونده، پوشال بستر حیوانات و پرندگان و محافظت از آنان در برابر میکروب ها
  • گندزدایی کلیه سطوح محیط دامداری و دامپروری، کلینیک، دامپزشکی، مرغداری، مراکز پرورش آبزیان و…
  • فعالیت ضدمیکروبی در برابر طیف وسیعی از انواع ویروس، باکتری، قارچ و انگل
  • جلوگیری از سرایت انواع بیماری و کمک به بهبود درمان کلیه عفونت ها با منشا ویروس، باکتری، قارچ، انگل و…