ضدعفونی پاک تک

ضدعفونی ناوگان حمل و نقل اسنپ

در راستای مقابله با رشد سریع ویروس کرونا، باشگاه رانندگان اسنپ طرح «سفر به سلامت» را آغاز کرد و ون‌های ضدعفونی‌کننده با نشان اسنپ و توسط محلول های ضدعفونی کننده پاک تک در شهرهای تهران، کرج، قم، شیراز، مشهد و اصفهان مستقر می‌شوند و اقدام به ضدعفونی وسایل نقلیه ناوگان اسنپ شامل خودروهای سواری، وانت و موتورسکیلت‌ها‌ خواهند کرد.

در این مرحله دو نفر از پرسنل اسنپ با همراهی یک کارشناس تمام فضای داخلی و خارجی خودروها  را ضدعفونی کرده و در پایان برچسب «سفر به سلامت» را روی خودرو می‌چسبانند. همچنین ناوگان اسنپ‌باکس نیز در این طرح به صورت رایگان ضدعفونی خواهند شد.

حفظ سلامت مسافران و کاربران راننده از اولویت‌های اصلی اسنپ است. در همین راستا و با گسترش ویروس کرونا، از امروز توزیع اقلام بهداشتی در ۶ شهر شیراز، مشهد، اصفهان، کرج، قم و رشت به مدت ۳ روز ادامه پیدا خواهد کرد.

قرار است در این شهرها، وانت‌هایی با نشان اسنپ اقلام استریلی مانند ماسک و دستکش را همراه دستورالعمل آموزشی میان کاربران راننده فعال در شهرهای اعلام شده توزیع کنند.

ضدعفونی اسنپ

ضدعفونی ناوگان اسنپ توسط محلول های پاک تک

توجه : پاک تک محلولی ایمن و قدرتمند و استفاده از آن برای ضدعفونی امکان عمومی کاملا بی خطر است!​

این محصول بدون الکل و هرگونه مواد مضر شیمیایی برای سلامت انسان و محیط زیست بوده و دارای pH خنثی می باشد. پس در صورت تماس با پوست هیچگونه عوارض جانبی و حساسیتی ندارد!