نسل جدید محلول های ضدعفونی کننده

محصولی جدید بر پایه طبیعت

همونطور که می دونید استفاده از محلول های الکلی بدلیل عوارض و آسیبی که برای پوست، تنفس و سطوح داره در کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکا بسیار کم شده و این کشورها محلول های خانواده کلر بعنوان نسل جدید محلول های ضدعفونی کننده بر پایه آب رو جایگزین محلول های الکلی کرده اند.

محلول پاک تک با ترکیباتی مشابه محلول های جدید بالا، با ترکیبی از قدرتمندترین ماده موثره های ضدعفونی کننده دنیا از جمله هیپوکلروس، توانسته محلولی قدرتمند اما طبیعی و همه کاره باشه که در عین قدرت و سرعت در ضدعفونی، طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها رو نابود کنه در کمترین زمان و بدون هیچ عوارض و آسیبی برای انسان، حیوان و محیط زیست.

محصولی جدید اما پیشرفته همگام با تکنولوژی های روز دنیا

مجوز و تاییدیه های آزمایشگاهی محلول پاک تک

سوالات متداول

محلول پاک تک پاسخگوی همه نیازهای شما

مجموعه “پاک تک” با هدف توسعه فناوری های دوست دار محیط زیست، پس از سالها تحقیق و توسعه، موفق به بومی سازی دانش فنی و تولید نسل جدید محلول های ضدعفونی و خنثی کننده بوی بد ناشی از میکروارگانیسم ها و بدون عوارض جانبی برای انسان، حیوان و محیط زیست گردیده است.
محلول پاک تک بدون الکل و با فرمولاسیون منحصربفرد بر پایه آب، دارای نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو و همچنین مجوزهای لازم بهداشتی و تولیدی از وزارت صمت  می باشد.
کارخانه پاک تک در شهرک صنعتی شکوهیه قم و دفاتر فروش شرکت نیز تهران و قم هست و در استان های مختلف دارای نمایندگی و عامل فروش هستیم.

بله، محلول پاک تک توسط آزمایشگاه آب، غذا و داروی فام بعنوان همکار رسمی سازمان غذا و دارو بر روی ویروس کرونا تست شده که با موفقیت توانست ویروس رو طی ۳۰ ثانیه از بین ببره.

تاییدیه آزمایشگاهی مربوطه رو می تونید در دفترچه مدارک پاک تک ملاحظه کنید.

لازم بذکره که محلول مشابه ترکیبات پاک تک، در آمریکا نیز توسط آزمایشگاه Microbac بر روی کووید۱۹ آزمایش شده و با موفقیت ویروس را در زمان تماس ۳۰ ثانیه از بین برد.

به یاد داشته باشید محلول پاک بدون الکل ،دوست دار انسان و محیط زیست و بسیار سریعتر از ضد عفونی کننده های معمولی مبتنی بر الکل هست.

جهت سفارش با دفتر فروش تهران تماس بگیرید

و یا با نمایندگان رسمی و عاملین فروش معتبر پاک تک که در سایت معرفی کردیم مراجعه کنید.

همچنین محلول رو از فروشگاه های آنلاین و فروشگاه های زنجیره ای نیز میتونید تهیه کنید.

محلول پاک تک بعد از اسپری بر روی دست یا سطوح تا ۴ ساعت فعال بوده و آماده ضدعفونی و مقابله با عامل های بیماری زا هست.

محلول پاک تک نسل جدیدی از محلول های ضدعفونی کننده بر پایه آب هست که چند منظوره و کاربرد گسترده و متنوعی از خانگی گرفته تا پت شاپ ها و حیوانات خانگی، پزشکی، صنایع و اماکن عمومی

که در فهرست محصولات میتونید ملاحظه کنید.

خیر، چون محلول دارای pH خنثی هست هیچ آسیبی برای انواع سطوح اعم از فلزی، چوبی، استیل و پلاستیکی نداره و باعث خوردگی یا زنگ زدگی آنها نخواهد شد.

محلول پاک تک با انواع سطوح مختلف از جمله؛ استیل ضدزنگ، آلومینیوم، برنج، نیکل، روی، پلی اتیلن سبک و سنگین، پلی پروپلین، PVC، سیلیکون رابر، لاتکس، نایلون و… کاملا سازگار بوده و هیچگونه آسیبی به سطوح مختلف نمی رساند.

در حال بروزرسانی …

زیرا ضد عفونی کننده به میزان ملایم شور است ، پس از پاشش حتماً سطح فلز را پاک کرده و از خوردگی احتمالی جلوگیری کنید. خوب است که اجازه دهید روی همه سطوح دیگر به طور طبیعی خشک شود.

نگران نباشید! به طور کلی محلول پاک تک بی خطر هست و غیر سمی و به عنوان یک ماده تحریک کننده عمل نخواهد کرد.

اما در صورت بروز عوارض ناخوشایند ، چشم ها را با آب فراوان بشویید و به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

محلول پاک تک تا ۹ ماه از تاریخ تولید، بیشترین اثرگذاری رو داره و بعد از ۹ ماه به مرور از قدرت و خاصیت ضدعفونی کنندگی محلول کاسته میشه.

البته با نگهداری محلول در دمای اتاق و دور از نور مستیم خورشید، میتونید مدت انفضای محلول رو افزایش بدید

نگران نباشید، محلول غیرسمی هست و تحریک کننده نیست و عوارضی هم ندارد

اما جهت اطمینان از سلامت خود به پزشک مراجعه کنید.

همانطور که قبلا هم گفتیم محلول پاک تک غیرالکلی بوده و از خانواده کلر هست و مکانیزم عملکرد آن اکسیدکننده هست.

پس بوی کلر محلول پاک تک کاملا طبیعی بوده و به هیچ وجه به معنی معنی استفاده از محصولات سفید کننده در این محلول نیست!
این محلول کاملا متمایز از محصولات سفید کننده است، چرا که محصولات سفید کننده مثل وایتکس، سمی و خورنده بوده

و در هنگام استفاده بخارات سمی متساعد می کنند، و معمولا در محدوده pH > 11 هستند.

در حالی که محلول پاک تک کاملا بی خطر بوده و در محدوده pH فیزیولوژیکی مناسب (محدوده مناسب و بی خطر برای بدن انسان و حیوانات) می باشد

و محلول پاک تک بدلیل داشتن pH خنثی هیچ عوارض و حساسیتی برای پوست و دستگاه تنفس انسان و حیوان نداشته و باعث خوردگی یا زنگ زدگی انواع سطوح نیز نمی شود.

و البته بوی کلر محلول نیز ۱۵ ثانیه بعد اسپری از بین رفته و بوی نامطبوع محیط را نیز از بین می برد.

و البته طبق تحقیقات انجام شده توسط واحد R&D پاک تک و همچنین نمونه های مشابه آمریکایی، وجود اسانس های خوش بوکننده در محلول های ضدعفونی کننده باعث کاهش خاصیت و قدرت ضدعفونی کنندگی محلول شده

و در واقع خاصیت ضدعفونی کنندگی محلول که وظیفه اصلی آن است فدای بوی خوش اسانس می شود.

ما در پاک تک همراه با تکنولوژی های روز صنعت ضدعفونی کننده ها، سعی در تولید محلول های قدرتمند و ایمن برای حفظ سلامتی شما هستیم.

محلول پاک تک از خانواده کلر بوده و ماده موثره اصلی محلول هیپوکلروس هست که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا FDA به عنوان یک ضدعفونی کننده سطح بالا اعلام شده.

محلول پاک تک غیرالکلی، غیر سمی، فاقد مواد نگهدارنده و اسانس های معطر، بی خطر و کاملا سازگار با انسان، حیوانات و محیط زیست می باشد.

محلول پاک تک با روش اکسید کردن میکروارگانیسم ها طیف وسیعی از ویروس ها، باکتری ها ، قارچ ها و انگل ها رو از بین می بره.

 

محلول پاک تک غیرالکلی و با فرمولاسیون منحصربفرد، نسل جدید از محلول های ضدعفونی کننده بر پایه آب هست که در کشورهای پیشرفته دنیا جایگزین محلول های الکلی شده به عنوان یک ضدعفونی کننده قدرتمند و ارگانیک.

برخی از تفاوت های محلول پاک تک و محلول های الکلی :

 • استفاده زیاد از محلول ضدعفونی الکلی باعث خشکی و اگزمای پوست میشه اما پاک تک کاملا سازگار با انسان و محیط زیست هست.
 • محلول ضدعفونی کننده الکلی اتانول (۷۰٪) در مقایسه با الکل معمولی موثرتر است، هر دو ضد باکتری، قارچ کش و ویروس کش هستند اما برخلاف محلول پاک تک، در برابر اسپورهای باکتریایی مؤثر نیستند.
 • بعد از استفاده از محلول الکلی بدلیل عوارض ثابت شده ای که برای پوست داره باید دست و یا سطح را شست اما محلول پاک تک نیازی به آبکشی پس از استفاده ندارد
 • محلول پاک تک بدلیل غیرسمی و پایه آب بودن، هیچ عوارض و خطری برای انسان و حیوانات ندارد اما الکل دارای عوارض هست
 • محلول پاک تکبدلیل دارا بودن pH خنثی، باعث خوردگی و زنگ زدگی انواع سطوح نخواهد شد اما محلول الکلی اینطور نیست.
 • محلول الکلی فرار هست و پس از اسپری تبخیر می شود اما محلول پاک تک تا ۴ ساعت بر روی سطح مورد نظر می ماند.
 • سرعت اثربخشی محلول پاک تک بسیار بالاتر از الکل هست.
 • محلول پاک تک ویروس کرونا رو در ۳۰ ثانیه از بین میبره اما محلول الکل ۷۰% در ۲ دقیقه و سایر محلول های الکلی معمولی بین ۴ الی ۸ دقیقه!
 • محلول پاک تک علاوه بر خاصیت ضدعفونی کنندگی، توانایی از بین بردن بوی نامطبوع فضا و سطوح را نیز دارد اما الکل اینطور نیست
 • محلول الکلی قادر به نابودی قارچ ها نیست اما محلول پاک تک قادر به نابودی ۹۹.۹۹% ویروس ها، باکتریها، قارچ ها و انگل ها هست
 • ضدعفونی کلیه سطوح لوازم منزل، سطوح مختلفی مانند وان حمام، سرویس بهداشتی، سینک ظرفشویی و سطوح داخلی لوازم آشپزخانه شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، مایکروفر، یخچال و فریزر، سطوح وسایل بازی و ورزشی، لوازم شخصی مانند مسواک، دندان مصنوعی، موبایل، صفحه کلید و…
 • حذف بوی بد ظروف و بوی نامطبوع سطل زباله و مواد غذایی فاسد مانند شیر، گوشت و…
 • استریلیزه، میکروب زدایی و حذف بوی نامطبوع فضا و سطوح یخچال و
 • جلوگیری از فاسد شدن، قارچ و کپک مواد غذایی و… جلوگیری از رشد میکروب، باکتری، کپک و قارچ در داخل درام و سبد لباسشویی و ظرفشویی و حذف بوی نامطبوع حاصل از نم و رطوبت بدون آسیب به دستگاه
 • ضدعفونی هوای منزل از طریق اسپری کردن در فیلتر کولرهای گازی و یا استفاده از محلول در دستگاه های بخور سرد بدون ایجاد هیچگونه حساسیت
 • قابل استفاده دراتاق خواب و محیطی که کودکان و افراد سالخورده و یا افرادی که نیازمند تنفس هوای عاری از آلودگی و ذرات آلرژی زا می باشند
 • ضدعفونی و از بین برنده بوی نامطبوع کلیه سطوح محل نگهداری حیوانات از قبیل قفس، سبد حمل، پوشال بستر، خانه، اسباب بازی و دستشویی مخصوص حیوانات
 • استفاده برای خاک سگ و گربه، حیوانات خزنده و جونده، پوشال بستر حیوانات و پرندگان و محافظت از آنان در برابر میکروب ها
 • گندزدایی کلیه سطوح محیط دامداری و دامپروری، کلینیک، دامپزشکی، مرغداری، مراکز پرورش آبزیان و…
 • فعالیت ضدمیکروبی در برابر طیف وسیعی از انواع ویروس، باکتری، قارچ و انگل
 • رفع بوی بد حیوانات و سطوح محل زندگی آنها (از بین برنده بوی بد ناشی از باقی مانده مواد غذایی مانند شیر، گوشت و همچنین فضولات حیوانات)
 • جلوگیری از سرایت انواع بیماری و کمک به بهبود درمان کلیه عفونت ها با منشا ویروس، باکتری، قارچ، انگل و…

بله، کافیه محلول پاک تک رو با نسبت یک سهم پاک تک و ۱۰ سهم آب، ترکیب کنید و در دستگاه بخور و یا مه پاش بریزید.

محلول پاک تک علاوه بر اینکه یک محصول ضدعفونی کننده قوی هست، هم توانایی ضدعفونی هوا رو داره و هم خاصیت بوگیری داره، چون باعث از بین رفتن میکروارگانیسم ها و بوی نامطبوع هوا میشه!

بنابر این شما می توانید در جایی که تجمع هست و یا احتمال شیوع بیماری از طریق هوا هست و یا بوی بد وجود داره، همزمان با ضدعفونی کردن هوا، از خاصیت بو بری پاک هم بهره مند شوید…

پاک تک با قدرت شگفت انگیزش میتونه به سرعت بوی نامطبوع ناشی از سیگار، مواد فاسد شده، سرویس بهداشتی، شستشوی لباسهای کثیف در ماشین لباسشویی و همینطور بوی نامطبوع ناشی از شستشوی ظروف کثیف در ماشین ظرفشویی را از بین ببره

از محلول پاک تک برای ضدعفونی دست، سطوح، میوه و سبزیجات و از بین برنده بوی بد می توان استفاده کرد و برای انسان و حیوانات.

بله

محلول پاک تک علاوه بر اینکه یک محصول ضدعفونی کننده قوی هست خاصیت بوگیری هم داره، چون باعث از بین رفتن میکروارگانیسم ها و بوی نامطبوع حاصله از آنها میشه!

شما در استفاده از محلول پاک تنها به مدت چند ثانیه شاهد بوی بسیار خفیف کلر خواهید بود و پس از آن نه تنها بوی نامطبوعی از محلول باقی نمی ماند بلکه پاک تک به سرعت قادر است بوی بد  محیط را هم از بین ببرد.

بنابر این شما می توانید در جایی که بوی بد وجود داره، همزمان با ضدعفونی کردن، از خاصیت بو بری پاک هم بهره مند شوید…

پاک تک با قدرت شگفت انگیزش میتونه به سرعت بوی نامطبوع ناشی از سیگار، مواد فاسد شده، سرویس بهداشتی، شستشوی لباسهای کثیف در ماشین لباسشویی و همینطور بوی نامطبوع ناشی از شستشوی ظروف کثیف در ماشین ظرفشویی را از بین ببره

در واقع Hypochlorous در قرن نوزدهم توسط یک دانشمند انگلیسی کشف شد و برای اولین بار در دهه ۱۹۶۰ ساخته شد.

اما همیشه مشکلی وجود داشت که هیچ کس قادر به ساخت نسخه پایدار از این ماده موثره قوی با ماندگاری بالا نبود تا بتوان آن را جهت مصارف ضدعفونی کنندگی بسته بندی کرد. 

اما ما در پاک تک با کمک واحد R&D خود موفق به تولید نسخه پایدار و ماندگار هیپوکلروس شدیم که با ترکیب سایر ماده موثره های دیگر مثل دی اکسید کلر، آب اکسیژنه و ازن که هر کدوم کاربردهای دیگر در ضدعفونی دارند، یک محلول ضدعفونی قدرتمند و چندمنظوره در اختیار شما قرار بدیم. 

خیر نیازی به آبکشی دست یا سطح پس از استفاده محلول نیست.

چون این محلول فاقد الکل و مواد نگهدارنده بوده و غیر سمی هست و کاملا بی خطر برای انسان و حیوانات و سازگار با محیط زیست

 

بله، چون پاک تک محلولی غیرسمی هست در حال حاضر میشه از محلول برای ضدعفونی میوه و سبزیجات استفاده کرد.

فقط پس از اسپری و یا شستشو طبق راهنمای پشت ظرف محصول عمل کنید

به هیچ وجه! محلول پاک تک محلولی ایمن و سازگار با انسان و محیط زیست هست که در صورت استفاده از محلول پاک تک در تونل های ضدعفونی، می توان تا حد زیادی خطر ابتلا رو کاهش داد.

چرا که پاک تک :

 • ضدعفونی کننده سطح بالا
 • ۹۹.۹۹٪ میکروارگانیسم هارو از بین می بره
 • یک بو بر قوی
 • به طور طبیعی در سیستم ایمنی بدن انسان تولید میشه
 • ایمن برای انسان و حیوانات
 • غیر سمی
 • غیر الکلی
 • دارای pH خنثی و بدون آسیب برای انواع سطوح
 • دوست دار محیط زیست

بسته به کاربرد و نوع محصول، نسبت های رقیق شدن محلول با آب در پشت ظرف محصول پاک تک جهت اطلاع شما توضیح داده شده است

محلول رو در دمای اتاق نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

در غیر اینصورت به مرور زمان از اثرگذاری و قدرت محلول کاسته میشه

در ثانیه های اولیه ای که از محلول پاک تک استفاده می کنید، بویی شبیه به بوی کلر را استشمام خواهید کرد اما ترکیبات به کار رفته، خواص و کاربردهای آن بسیار بسیار با کلر و آب ژاول (وایتکس) متفاوت است.

این محلول کاملا متمایز از محصولات سفید کننده است، چرا که محصولات سفید کننده مثل وایتکس، سمی و خورنده بوده و در هنگام استفاده بخارات سمی متصاعد می کنند، و معمولا در محدوده pH > 11 هستند.

در حالی که محلول پاک تک کاملا بی خطر بوده و در محدوده pH فیزیولوژیکی مناسب (محدوده مناسب و بی خطر برای بدن انسان و حیوانات) می باشد

و محلول پاک تک بدلیل داشتن pH خنثی هیچ عوارض و حساسیتی برای پوست و دستگاه تنفس انسان و حیوان نداشته و باعث خوردگی یا زنگ زدگی انواع سطوح نیز نمی شود.

و البته بوی کلر محلول نیز ۱۵ ثانیه بعد اسپری از بین رفته و بوی نامطبوع محیط را نیز از بین می برد.

و البته طبق تحقیقات انجام شده توسط واحد R&D پاک تک و همچنین نمونه های مشابه آمریکایی، وجود اسانس های خوش بوکننده در محلول های ضدعفونی کننده باعث کاهش خاصیت و قدرت ضدعفونی کنندگی محلول شده

و در واقع خاصیت ضدعفونی کنندگی محلول که وظیفه اصلی آن است فدای بوی خوش اسانس می شود.

pH محلول پاک تک خنثی هست و این یعنی شما با یک محلول غیرسمی، غیر تحریک کننده، ایمن، بی خطر و سازگار با انسان و حیوانات و محیط زیست طرف هستید!