ضدعفونی پاک تک

حضور پاک تک در نمایشگاه کرونا تهران

پاک تک بعنوان تولیدکننده نسل جدید محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح در جهت معرفی محصولات و توسعه بازار داخلی و خارجی خود در نمایشگاه بین المللی جهش تولید و دستارودهای مقابله با کرونا حضور یافت.
برگزاری جلسات B2B با حضور مدیران ارشد با تولیدکنندگان و شرکت های پخش، بازدید مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس از غرفه و محصولات، مصاحبه شبکه های رسانه ملی با مدیران ارشد پاک تک با موضوع معرفی محصولات و ضدعفونی سالن نمایشگاه با محلول های پاک تک از فعالیت های پاک تک در نمایشگاه بود.
این نمایشگاه از ۲۴ الی ۲۶ تیرماه ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور شرکت های فعال در این حوزه برگزار شد.

از آزمایشگاه فام (همکار رسمی سازمان غذا و دارو)

پاک تک محلول آنتی کرونا دارای تاییدیه آزمایشگاهی معتبر

پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی کننده پایه آب

در ترکیبات محلول پاک تک به هیچ وجه از الکل استفاده نشده است و این موضوع، محلول را به محلولی ۱۰۰% سبز تبدیل نموده است، پاک تک با برخورداری از ترکیبات: هیپوکلرو اسید، دی اکسید کلر محلول، آب اکسیژنه، ازن محلول و آب دیونیزه قادر به نابودی طیف وسیعی از میکروارگانیسم های بیماری زا هست و جهت پیشگیری و جلوگیری از شیوع و ابتلا به بیماری ها موثر هست.

این محلول بدلیل Ph خنثی، هیچ گونه عارضه و حساسیتی برای پوست و دستگاه تنفس انسان نداشته و با انواع سطوح سازگاره و برای قطعات رنگ شده و پلاستیک هیچ آسیبی به همراه ندارد.

ضدعفونی سالن های نمایشگاه کرونا تهران توسط محلول های پاک تک

طی سه روز برگزاری و به درخواست مسئولین نمایشگاه کرونا تهران، سطوح سالن های نمایشگاه با محلول های پاک تک ضدعفونی گردید.

محلول های پاک تک بر پایه آب و بدلیل نداشتن الکل، هیچ گونه عوارضی برای پوست و تنفس انسان و همچنین انواع سطوح نداشته و قدرت ضدعفونی و اثرگذاری چند برابری نسبت به محلول های الکلی دارد.