محلول ضدعفونی پایه آب

پاک تک نسل جدید محلول ضدعفونی کننده بر پایه آب

پاک تک ترکیبی از قدرتمندترین ماده موثره های ضدعفونی روز دنیا

ما در پاک تک با هدف توسعه فناوری های دوست دار محیط زیست، پس از سالها تحقیق و توسعه، موفق به بومی سازی دانش فنی و تولید نسل جدید محلول ضدعفونی و خنثی کننده بوی بد ناشی از میکروارگانیسم ها شدیم.

محلول پاک تک بدون الکل و با فرمولاسیون منحصربفرد بر پایه آب، دارای نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو و همچنین مجوزهای لازم بهداشتی و تولیدی از وزارت صمت می باشد.

در کشورهای توسعه یافته، کمپانی های تولید کننده محلول ضدعفونی کننده بر پایه آب که از این ماده موثره استفاده می کنند موفق به اخذ تاییدیه ها و مجوزهای لازم جهانی از جمله CE و FDA آمریکا و همچنین سایر تاییدیه های سازمان های بهداشت کشورهای اروپایی شده اند. همچنین اثر ضد‌عفونی‌کنندگی این محصول در آزمایشگاه‌های معتبر میکروبیولوژی تحت نظارت وزارت بهداشت و سازمان ملی استاندارد، بررسی شده و قدرت و کارایی آن بر اساس استاندارد ملی شماره ۲۸۴۲ به اثبات رسیده‌است.

آنتی کرونا ! دارای تاییدیه آزمایشگاهی نابودی کرونا

نابودی ویروس کرونا در ۳۰ ثانیه !

مکانیزم عملکرد محلول ضدعفونی پاک تک

مکانیزم عملکرد محلول پاک تک از نوع اکسیدکننده و ترکیبات محلول از خانواده کلر بوده که این ترکیبات دارای خاصیت میکروب کشی قوی بوده و به محض برخورد با میکروارگانیسم ها، قارچ ها و ویروس ها، در غشای سلولی آن ها نفوذ کرده و در عرض کمتر از ۳۰ ثانیه سطوح را عاری از میکروب نموده و همچنین بوی نامطبوع محیط را از بین می برد. 

محلول های ضدعفونی کننده بر پایه ترکیبات اکسید کننده، با انجام فرآیند اکسیدکردن به میکروارگانیسم ها حمله می کنند که باعث اکسید شدن ساختار سلولی و اختلال در انتقال مواد غذایی از دیواره سلولی و در نهایت نابودی آنها می شود.

ماده موثره های موجود در ترکیبات محلول ضدعفونی پاک تک هر یک به تنهایی جزو قدرتمدترین ماده موثره های ضدعفونی کننده روز دنیا هستند و ما در پاک تک موفق به ترکیب و پایدارسازی این ماده موثره های قدرتمند شدیم که پاک تک را تبدیل به یک محلول ضدعفونی قدرتمند، سریع و ایمن کرده است.

محلول ضدعفونی سطوح

با پاک تک می توان عوامل بیماری زای زیر را به سرعت نابود کرد!

باکتری

انگل

کپک

قارچ

ویروس

پاک تک محصولی مشترک از تکنولوژی پاک و سلامت و ایمنی

محلول ضدعفونی پاک تک محلولی ایمن و قدرتمند و استفاده از آن کاملا بی خطر است!

ترکیبات محلول ضدعفونی پاک تک

ماده موثره های تر کیبات محلول ضدعفونی پاک تک

فرمول شیمیایی: HOCl

  • هیپو کلرو اسید یک اکسید کننده قوی است که به طور طبیعی در بدن ما نیز تولید می شود. این ماده با تخریب غشاهای سلولی، عوامل بیماری زا را از بین می برد. این ماده اکسید کننده عاری از مواد شیمیایی بوده، غیر سمی بوده و کاملا طبیعی است. این ترکیب دارای بوی موقتی و خفیف کلر است که به سرعت نیز از بین می رود. استفاده از این ترکیب هیچ گونه عارضه جانبی ایجاد نمی کند.
  • مزیت نسبت به الکل: در محصولات ضدعفونی کننده الکلی اتانول (۷۰٪) در مقایسه با ایزوپروپیل الکل موثرتر است، هر دو ضد باکتری، قارچ کش و ویروس کش هستند اما برخلاف هیپوکلرو اسید در برابر اسپورهای باکتریایی مؤثر نیستند.
  • استفاده مداوم از محصولات الکلی برای ضدعفونی دست منجر به درماتیت دست می شود. در حالی که، هیپوکلرواسید می تواند به عنوان ضد عفونی کننده دست بدون عوارض جانبی تحریک کننده استفاده شود.

فرمول شیمیایی: ClO۲

  • دی اکسید کلر در آب محلول بوده و بعد از ازن قویترین گندزدا و اکسید کننده مورد استفاده در صنعت آب و فاضلاب است.
  • دی­ اکسیدکلر قدرت اکسیداسیون زیادی دارد. این ماده، گندزدای خوبی است و قدرت از بین بردن میکروارگانیسم ­های آن برابر با هیپوکلرو اسید و حتی بهتر از آن است.
  • قدرت اکسیدکنندگی دی اکسید کلر بیش از دو برابر کلر است. این ترکیب با ترکیبات نیتروژنی و ارگانیک ها، واکنش نمی دهد و در نتیجه مواد جانبی محتمل سرطان زا تولید نخواهند شد.

سرطان زا

فرمول شیمیایی: H۲O۲

  • آب اکسیژنه یا همان هیدروژن پراکسید یک مایع بی رنگ، شفاف، کمی لزج با بوی خاص ضعیف و آمیختنی با آب به هر نسبت است و یکی از بهترین و سودمندترین محصولاتی است که کاربردهای زیادی دارد. محتوای اکسیژن فعال، آب اکسیژنه می تواند به عنوان یک عامل اکسید کننده قوی است که به شدت با مواد مختلف واکنش می دهد و به طور خودبخود به آب و اکسیژن تجزیه شود.
  • عملکرد آنتی اکسیدانی آب اکسیژنه اثری مخرب بر روی سموم دارد و میکروارگانیسم های بیماری زا را نابود می کند. به خاطر خواص اکسید کننده قوی، آب اکسیژنه به طور گسترده در تولید مواد ضدعفونی کننده بکار می رود.

فرمول شیمیایی: O۳

  • ازن یک ضدعفونی کننده ارگانیک و بسیار انعطاف­ پذیر است و به عنوان یک اکسنده بسیار قوی، قابلیت های بسیاری در مصارف صنعتی و خانگی دارد، این درحالی است که اثرات زیست محیطی زیان باری در پی نخواهد داشت.
  • در حالت کلی نیمه عمر ازن در آب، کوتاه و بسته به دما و شرایط pH بین ۱۷-۳۰ دقیقه می باشد ولی اثر اکسیداتیو آن تا ۲۴ ساعت پابرجاست. اما در محصول پاک تک، اوزون در حالت محلول در آب پایدار شده است!

آب دیونیزه به آبی گفته می شود که علاوه بر گذراندن مراحل تقطیر، توسط رزین های تبادل یونی یا اسمز معکوس یون زدایی شده باشد، به عبارت دیگر آب یونیزه، آب خالصی است که یون های آن بطور کامل حذف شده باشد.

در واقع سایر ماده موثره های محلول در بستر آب دیونیزه محلول پاک تک را تشکیل می دهند.

معرفی ترکیبات پاک تک

محلول ضدعفونی

تکنولوژی پشت پاک تک

قدرت در عین سازگاری و طبیعی بودن

ماده موثره اصلی محلول ضدعفونی پاک تک یعنی هیپوکلروس؛ بطور طبیعی در بدن انسان توسط گلبول های سفید تولید میشه!

گلبول های سفید در مواجهه با عامل های بیماری زا ماده هیپوکلروس رو آزاد می کنه. بهمین خاطره که میگن سیستم ایمنی بدن انسان یکی از قوی تری ضدعفونی کننده های طبیعی هست!